Waarom HCS Computers

  •  De beste condities
     2 jaar garantie
     Veilig betalen
     14 dagen bedenktijd
     Bestel voor 15h00, morgen thuis
     Gratis verzending

Categorieën

Fabrikanten

TP-Link 1000base-BX Multi-mode SFP Module

Gratis
Verzending
Volledige grootte weergeven

TP-Link 1000base-BX Multi-mode SFP Module

Gigabit SFP module Multi-mode MiniGBIC LC interface Up to 550/275m distance

Meer details

TL-SM311LM

6935364030209

Beschikbaarheid: Direct Leverbaar

Levertermijn: Volgende Werkdag

36 items op voorraad

Momenteel niet beschikbaar, verwittig wanneer voorradig.
Het laden

33.61 incl.btw
27.78 excl.btw

Certificaten
Certificering FCC, CE
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 80 °C
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 %
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 %
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max) 1280 Mbit/s
Overige specificaties
Interface LC
Fiber type 50/125, 62.5/125 µm
Overige specificaties
Full duplex Ja
Datalink-protocollen CSMA/CD, TCP/IP
Stroomvoorziening 3.3V
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3z
Poorten & interfaces
Verbindingstechnologie Bedraad
Prestatie
Plug and play Ja
Maximaal bereik 550 m
Golflengte 850 nm

 

Wordt jij ook één van onze tevreden klanten?