Waarom HCS Computers

  •  De beste condities
     2 jaar garantie
     Veilig betalen
     14 dagen bedenktijd
     Bestel voor 15h00, morgen thuis
     Gratis verzending

Categorieën

Fabrikanten

D-Link Netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s mini-GBIC

Gratis
Verzending
Volledige grootte weergeven

D-Link Netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s mini-GBIC

D-Link DIS‑S302SX, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, mini-GBIC, SFP, SX, 20000 m

Meer details

DIS-S302SX

0790069437700

Beschikbaarheid: indicatie 27-12-2019

0 items op voorraad

Momenteel niet beschikbaar, verwittig wanneer voorradig.
Het laden

144.09 incl.btw
119.08 excl.btw

inclusief 0.05 vóór milieuheffing

D-Link DIS‑S302SX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C
Prestatie
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
Maximaal bereik 20000 m
Vezel-optische connector SFP
Soort aansluiting mini-GBIC
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
SFP-zendernorm SX
Kenmerken
Kleur van het product Zilver
Verpakking
Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

 

Wordt jij ook één van onze tevreden klanten?