Waarom HCS Computers

  •  De beste condities
     2 jaar garantie
     Veilig betalen
     14 dagen bedenktijd
     Bestel voor 15h00, morgen thuis
     Gratis verzending

Categorieën

Fabrikanten

Allied Telesis Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM ST connector

Gratis
Verzending
Volledige grootte weergeven

Allied Telesis Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM ST connector

Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM ST connector

Meer details

AT-MMC200/ST-60

0767035206585

Beschikbaarheid: indicatie 12-03-2021

0 items op voorraad

Momenteel niet beschikbaar, verwittig wanneer voorradig.
Het laden

162.23 incl.btw
134.07 excl.btw

inclusief 0.05 vóór milieuheffing

Product kenmerken
Allied Telesis Fast Ethernet Mini Media & Rate Converters, de AT-MMC200 serie, zijn door het kleine formaat niet alleen milieuvriendelijk - small carbon footprint - maar ook ruimtebesparend in uw werkomgeving. Ondanks zijn compacte formaat levert de MMC200 serie de power en functionaliteit van standaard formaat media converters. De AT-MMC200/ST beschikt over een 100TX naar 100FX/ST aansluiting voor Multimode Fiber tot 2 kilometer.
 
Design    
Intern N  
Kleur van het product Silver  
Eisen aan de omgeving    
Hoogte, in bedrijf 0 - 3048  
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95  
Temperatuur bij opslag -15 - 65  
Temperatuur, in bedrijf 0 - 50  
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95  
Energie    
Typisch stroomverbruik 1.7  
Gewicht en omvang    
Hoogte 21.8  
Breedte 56  
Diepte 101.6  
Gewicht 170.097  
Netwerk    
Netwerkstandaard IEEE 802.1Q  
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100  
Ethernet interface type Fast Ethernet  
Overdrachtssnelheid (max) 100  
Poorten & interfaces    
Connectiviteitstechnologie Wired  
Vezel-optische connector ST  
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1  
Prestatie    
Draad modus structuur Multi-mode  
Maximaal bereik 2000  
Golflengte 1310

 

Wordt jij ook één van onze tevreden klanten?