Waarom HCS Computers

  •  De beste condities
     2 jaar garantie
     Veilig betalen
     14 dagen bedenktijd
     Bestel voor 15h00, morgen thuis
     Gratis verzending

Categorieën

Fabrikanten

Allied Telesis AT-SP10LRM SFP+ 10000Mbit/s 1310nm Multi-mode

Gratis
Verzending
Volledige grootte weergeven

Allied Telesis AT-SP10LRM SFP+ 10000Mbit/s 1310nm Multi-mode

AT-SP10LRM, 10Gbps, LC, SFP+

Meer details

AT-SP10LRM

0767035200095

Beschikbaarheid: indicatie 28-01-2021

0 items op voorraad

Momenteel niet beschikbaar, verwittig wanneer voorradig.
Het laden

408.92 incl.btw
337.95 excl.btw

De Allied Telesis AT- SP10LRM is een hot pluggable 10Gbps small form factor transceiver module. Het is compatibel met de SFF-8431 SFP + Elektrical Multi-source Agreement (MSA) en is voorzien van vijf digitale monitoring functies: temperatuur, VCC, overgedragen optisch vermogen, overgebracht laserafwijkingsstroom en ontvangen optisch vermogen. De AT-SP10LRM is toepasbaar voor Multimode Fiber (OM1) en afstanden tot 220 meter.

Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Certificaten
RoHS compliance Ja
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver type LRM
Soort aansluiting SFP+
Inhoud van de verpakking
Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
Prestatie
Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 220 m
Soort kabel Multi-mode
Kleur van het product Zilver

 

Wordt jij ook één van onze tevreden klanten?