Waarom HCS Computers

  •  De beste condities
     2 jaar garantie
     Veilig betalen
     14 dagen bedenktijd
     Bestel voor 15h00, morgen thuis
     Gratis verzending

Categorieën

Fabrikanten



Gratis
Verzending
Volledige grootte weergeven

Aten 10G Multi-Mode/300M Fiber SFP Module

10G Multi-Mode/300M Fiber SFP Module

Meer details

2A-141G

4719264649707

Beschikbaarheid: indicatie 08-02-2021

0 items op voorraad

Momenteel niet beschikbaar, verwittig wanneer voorradig.
Het laden

168.27 incl.btw
139.07 excl.btw

Product Specificaties: Nog niet beschikbaar

 

Wordt jij ook één van onze tevreden klanten?